Олена Смага – літня чемпіонка України з санного спорту

Опубліковано: П`ятниця, 16 серпня 2019

min
max

У м. Кременець 5-8 серпня 2019р. відбувся літній чемпіонат з санного спорту у з’їздах на санкороликах.

В змаганнях жінок на одномісних санях літньою чемпіонкою України стала вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Смага (вип.2017р.). Олена (на фото) на 0,265 сек. випередила іншу випускницю училища Олену Стецьків. Третє місце посіла кременчанка Юліана Туницька, а четверте – студентка ІІІ курсу Наталія Драбінська. Другокурсниця Катерина Васильків фінашувала сьомою.

Серед чоловіків основна боротьба розгорнулася між кременчанином Андрієм Мандзієм та львів’янином Антоном Дукачем. Переміг Мандзій, для якого траса змагань рідна. Цьогорічний випускник училища Роман Пилипів посів 9 місце, а юний Вадим Микиєвич (9кл.) замкнув десятку сильніших.

Завершувала змагання командна гонка. Очікувану перемогу здобули господарі. Збірна Львівської обл., за яку виступали Дукач, Смага, Стецьків і Андрій Лисецький, посіла ІІ місце. Друга команда Львівщини – бронзові призери. У складі команди змагались Мирослав Левкович (вип. 2017р.), Роман Пилипів, Наталія Драбінська і Надія Антонюк.