Період публікації:

від

до

Категорія:

Команда Львівського спортколеджу – переможці велотрекового зимового чемпіонату України

Опубліковано: Вівторок, 25 лютого 2020

min
max

14-20 лютого 2020р. на львівському велодромі СКА відбувся відкритий зимовий чемпіонат України з велоперегонів на треку.

У командній гонці переслідування переможцями чемпіонату стала команда Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) у складі студентів ІІІ курсу Олександра Кривича, Валерія Романенкова, Мар’яна Канаки, ІІ курсу Микити Яковлєва та першокурсника Андрія Ганзіна (на фото).

Микита Яковлєв і Андрій Ганзін перемогли також у парній гонці – т.зв. медісоні, Кривич і Романенков фінішували слідом.

У командному спринті Кривич, Яковлєв і Ганзін посіли ІІ місце, поступившись першістю харків’янам.

Окрім того, Ганзін переміг у скретчі та гонці з вибуванням, а Яковлєв – у груповій гонці.

Друге місце у груповій гонці виборов Олександр Кривич, четверте – Мар’ян Канака, сьоме – Валерій Романенков.

Кривич став також срібним призером у гіті на 1000м з місця.

Серед жінок дві золоті медалі чемпіонки в активі Богдани Солтис (вип. 2017р.). Богдана перемогла у скретчі та у складі команди Миколаївського ЦОП – у командній гонці. У командному спринті Солтис – срібна призерка.