Завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Львівські манівці здобули 31 призове місце на фіналі конкурсу. Вітаємо з новими перемогами!
ВІТАЄМО
переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів
КЗ ЛОР «Львівська обласна МАН учнівської молоді» у 2016 році
№ |
Прізвище, ім.’я |
Школа, клас |
Секція |
Місце |
|
Угрин Святослав |
СЗШ № 43 м. Львова, 11 кл. |
Етнології |
І |
|
Лопачак Марія |
Львівський фізико-математичний ліцей при ЛНУ імені ІванаФранка, 11кл. |
Хімії |
І |
|
Лівочка Анастасія |
Львівський технологічний ліцей, 10 кл. |
Науково-технічної творчості та винахідництва |
ІІ |
|
АФАНАСЬЄВ Дмитро |
Львівський фізико-матема-тичний ліцей при ЛНУ імені Івана Франка, 11 кл. |
Комп’ютерних систем та мереж |
ІІ |
|
ЖУРАВЧАК Андрій |
Дрогобицький педагогічний ліцей, 11 кл. |
Інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій |
ІІ |
|
ДАЛЯВСЬКИЙ Владислав |
Дрогобицький педагогічний ліцей, 11 кл. |
Електроніки та приладобудування |
ІІ |
|
Місюра Олександра |
Львівська лінгвістична гімназія, 11 кл. |
Англійської мови |
ІІ |
|
Пугач Дмитро |
СЗШ № 21 м. Львова, 11 кл. |
Всесвітньої історії |
ІІ |
|
Козира Роман |
Поторицька СЗШ Сокальського району, 11 кл. |
Охорони довкілля |
ІІ |
|
Рабець Андрій |
НВК «Школа-гімназія «Сихівська»м.Львова, 11 кл. |
Селекції та генетики |
ІІ |
|
Зварич Анна |
Дрогобицький педагогічний ліцей, 11 кл. |
Лісознавства |
ІІ |
|
Криванчик |
Дрогобицький педагогічний ліцей, 11 кл. |
Зоотехнії та ветеринарії |
ІІ |
|
Піщик Марія |
СЗШ № 81 м. Львова, 11 кл. |
Світової літератури |
ІІ |
|
Колесник Богдан |
СЗШ № 32 м. Львова, 11 кл. |
Літературної творчості |
ІІ |
|
Климовський Марко |
СЗШ № 91 м. Львова, 11 кл. |
Теології, релігієзнавства та історії релігії |
ІІ |
|
Крушельницький Андрій |
НВК «Топорівська ЗОШ» Буського району, 10 кл. |
Геології, геохімії та мінералогії |
ІІ |
|
Мусій Юлія |
Сокальська гімназія ім. О. Романіва, |
Соціології |
ІІ |
|
ШАХОВСЬКА Христина |
Львівський фізико-матема-тичний ліцей при ЛНУ імені Івана Франка, 11 кл. |
Технологій програмування |
ІІІ |
|
Журіна Наталія |
Львівський фізико-математичний ліцей при ЛНУ імені Івана Франка, 11 кл. |
Матеріалознавства |
ІІІ |
|
Рудковська Наталія |
СЗШ № 7 м. Червонограда, 11 кл. |
Історичного краєзнавства |
ІІІ |
|
Герій Данило |
СЗШ № 8 м. Львова, 11 кл. |
Мікроекономіки та макроекономіки |
ІІІ |
|
Левкович Роман |
Львівський фізико-математичний ліцей при ЛНУ імені Івана Франка, 10 кл. |
Математичного моделювання |
ІІІ |
|
ЯкубишинАнастасія |
СЗШ № 3 м. Сокаля, 10 кл. |
Української літератури |
ІІІ |
|
Горбач Христина |
НВК «Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст.» Буського району, 10 кл. |
Загальної біології |
ІІІ |
|
Клуб Олена |
ССЗШ № 37 м. Львова, 11 кл. |
Біології людини |
ІІІ |
|
ТриГуб Соломія-Марія |
Мурованська ЗОШ Пустомитівського району, 11 кл. |
Валеології |
ІІІ |
|
Жидачин Андрій |
ЗОШ № 7 м. Червонограда, 10 кл. |
Психології |
ІІІ |
|
Квятковська Вікторія |
НВК ім. В. Симоненка м. Львова, |
Журналістики |
ІІІ |
|
Жеребецька Неля |
Жвирківська ЗШ І-ІІІ ст. Сокальського району, 11 кл. |
Філософії |
ІІІ |
|
Атаманюк Софія |
ССЗШ № 5 ім. Кокорудзів м. Львова, 10 кл. |
Гідрології |
ІІІ |
|
Кнейчук Олена |
Сокальська гімназія ім. О. Романіва, |
Педагогіки |
ІІІ |
Немає коментарів