Список переможців та учасників IV етапу ХХІХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури
Дипломи I ступеня
9 клас
Іванишин Катерина Петрівна, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 м. Дрогобича
11 клас
Тезбір Роксолана Володимирівна, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 м. Дрогобича
Дипломи II ступеня
9 клас
Гоза Анастасія Андріївна, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 імені Т. Шевченка м. Яворова
10 клас
Гавінська Інна-Марія Степанівна, навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» с. Костенів Перемишлянського району
Дипломи учасника олімпіади
8 клас
Ковалик Лілія Андріївна, Золочівський економічний ліцей
11 клас
Дорош Богдана Михайлівна, Гімназія імені Осипа Маковея м. Яворова
Список переможців та учасників
IV етапу XХХIV Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови
Дипломи II ступеня
9 клас
Бартків Людмила Олександрівна, середня загальноосвітня школа № 86 м. Львова
10 клас
Максимів Софія Андріївна, Львівська лінгвістична гімназія
Диплом учасника олімпіади
11 клас
Івашко Анатолій Андрійович, Судововишнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мостиської районної ради
Список переможців та учасників
IV етапу ХХІХ Всеукраїнської учнівської олімпіади
з німецької мови
Диплом І СТУПЕНЯ
11 клас
Раданович Даніела Григорівна, Львівська середня спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 з поглибленим вивченням німецької мови
Дипломи II ступеня
10 клас
Савчак Роман Васильович, Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2
11 клас
Весела Ліліана Ігорівна, Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2
Дипломи III ступеня
9 клас
Квятковська Вікторія Дмитрівна, Львівський навчально-виховний комплекс імені В. Симоненка з поглибленим вивченням німецької мови «спеціалізована школа І ступеня - гімназія»
10 клас
Лагуш Олег Михайлович, Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2
Дипломи учасника олімпіади
9 клас
Сабат Соломія Андріївна, Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2
11 клас
Кобільник Тетяна Вікторівна, Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2
Список переможців та учасників
IV етапу XXXІV Всеукраїнської учнівської олімпіади
з французької мови
Диплом III ступеня
10 клас
Рибчинська Анастасія Романівна, середня спеціалізована загальноосвітня школа № 37 м. Львова
Дипломи учасника олімпіади
9 клас
Мирка Ярина Володимирівна, середня спеціалізована загальноосвітня школа № 37 з поглибленим вивченням французької мови м. Львова
11 клас
Гармаш Ростислав Олександрович, середня спеціалізована загальноосвітня школа № 4 м. Стрия
Список переможців
IV етапу I Всеукраїнської учнівської олімпіади
з мов та літератур національних меншин (польська)
Диплом I ступеня
10 клас
Завальська Вікторія Олександрівна, середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 м. Мостиська
Дипломи II ступеня
9 клас
Береза Вікторія Степанівна, середня загальноосвітня школа № 10 ім. св. Марії Магдалени м. Львова
11 клас
Іщук Андріана Андріївна, Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 ім. М. Конопницької
Список учасників
IV етапу I Всеукраїнської учнівської олімпіади
з мов та літератур національних меншин (російська)
Диплом учасника олімпіади
9 клас
Ляховська Світлана Тадеушівна, спеціалізована середня загальноосвітня школа № 52 ім. М. Лобачевського з поглибленим вивченням математичних наук м. Львова
10 клас
Башловка Марія Андріївна, Дрогобицька середня школа № 4 І-ІІІ ступенів
11 клас
Ромашина Єлизавета Сергіївна, спеціалізована середня загальноосвітня школа № 52 ім. М. Лобачевського з поглибленим вивченням математичних наук м. Львова
Список переможців та учасників
IV етапу XХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
Диплом І ступеня
10 клас
Пугач Дмитро Богданович, середня загальноосвітня школа № 21 м. Львова
Дипломи II ступеня
10 клас
Боберська Наталія Андріївна, Великомостівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей» Сокальської районної ради
11 клас
Лутчин Ігор Ігорович, навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа - ліцей» Моршинської міської ради
Диплом III ступеня
11 клас
Ярега Ганна Зіновіївна, Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 82
Дипломи учасник олімпіади
8 клас
Стадник Вікторія Володимирівна, Новояворівська школа І-ІІІ ступенів № 1 Яворівської міської ради
9 клас
Горуйко Гордій Тарасович, Скнилівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Золочівської районної ради
Список переможців та учасників
IV етапу LV Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
Дипломи II ступеня
10 клас
Тумак Олександра Ігорівна, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
11 клас
Пастущак Богдан Богданович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Дипломи III ступеня
8 клас
Папка Віталій Олегович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
9 клас
Герасімов Юрій Олександрович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Тарнавський Петро Володимирович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Яцук Анатолій Олегович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
11 клас
Назаркевич Ганна Ярославівна, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Диплом учасника олімпіади
8 клас
Сагайдак Данило Романович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
10 клас
Щудло Анна Олексіївна, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Список переможців та учасників
IV етапу LІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
Дипломи I ступеня
9 клас
Стефанів Микола Романович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
10 клас
Кістьянц Антон Євгенович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Дипломи II ступеня
8 клас
Кузик Олег Володимирович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Фортуна Назарій Павлович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Дипломи III ступеня
10 клас
Моздалевський Іван Володимирович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Сеник Юрій Романович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
11 клас
Губ’як Роман Ігорович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Поляков Володимир Юрійович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Ядельський Ростислав Ігорович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Диплом учасника олімпіади
8 клас
Дюг Христина Романівна, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
9 клас
Войтович Ярослав Юрійович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
10 клас
Пастущак Ольга Богданівна, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Список переможців
IV етапу V Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
Дипломи II ступеня
10 клас
Бажан Наталія Володимирівна, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка (учениця 9 класу)
Білоус Тарас Андрійович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка (учень 9 класу)
Краєвський Олександр Святославович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка (учень 9 класу)
Диплом III ступеня
11 клас
Ковальчук Олексій Андрійович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Список переможців
IV етапу LІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
Дипломи I ступеня
8 клас
Янчак Артем Ігорович, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Львівської міської ради
10 клас
Федько Андрій Михайлович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Дипломи II ступеня
10 клас
Єфімов Лев Юхимович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
11 клас
Блищак Степан Романович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Шевчук Арсеній Андрійович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Дипломи III ступеня
9 клас
Геворгян Софія Вікторівна, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Сех Тарас Володимирович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
10 клас
Гаврилюк Мирослав Андрійович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Лопачак Марія Миколаївна, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
11 клас
Ковальчук Андрій Русланович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Список переможців та учасників
IV етапу ХХХV Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
Диплом II ступеня
10 клас
Федишин Вероніка Юріївна, вечірня (змінна) середня загальноосвітня школа № 17 м. Львова
Диплом III ступеня
11 клас
Живицька Олена Богданівна, Яворівська гімназія імені О. Маковея
Дипломи учасника олімпіади
9 клас
Балагутрак Тетяна Миколаївна, Львівська лінгвістична гімназія
Вакшинська Ярина Василівна, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Герасимов Анатолій Васильович, середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 м. Дрогобича
10 клас
Гула Марія Геннадіївна, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Денис Вікторія Романівна, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
11 клас
Граб Павло Ростиславович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Кулага Сергій Максимович, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Список переможців та учасників
IV етапу V Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології
Немає коментарів