Період публікації:

від

до

Категорія:

На Львівщині проблеми та перспективи профтехосвіти обговорювали із потенційними роботодавцями (фото)

Опубліковано: Понеділок, 26 вересня 2016 

min
max

У п’ятницю, 23 вересня, у місті Городку у приміщенні ТзОВ «Бадер Україна» голова Львівської ОДА Олег Синютка провів виїзну нараду за участі директорів підприємств легкої промисловості та керівників закладів профтехосвіти. На заході обговорили питання співпраці навчальних закладів, роботодавців і замовників щодо підготовки робітничих кадрів, зокрема швачок та розкрійників, для потреб економіки регіону.

«Україна сьогодні потребує кваліфікованих робітників легкої промисловості. Тому наше завдання – максимально приблизити систему профтехосвіти до потреб ринку праці та поліпшити взаємозв’язок із ним, – зазначив Олег Синютка. – Дуже важливою є підтримка робітничих кадрів та недопущення відтоку професіоналів за кордон».

Керівник області також зазначив, що постійна увага до проблем професійно-технічної освіти сприяє об’єднанню зусиль і створенню належних умов для якісної підготовки робітничих кадрів.

У засіданні також взяли участь директор департаменту освіти та науки ЛОДА Любомира Мандзій та директор департаменту економічної політики Роман Филипів.

«Дуже важливо, щоб підприємства контактували із профільними навчальними закладами, які коригуватимуть свої навчальні програми відповідно до потреб роботодавців, а випускники мали можливість проходити виробничу практику із подальшим працевлаштуванням. Тоді буде зворотна зацікавленість і продуктивна співпраця», – зазначила Любомира Мандзій.

За словами голови ЛОДА, одними із серйозних проблем галузі є мотивація до професійної праці, відношення суспільства до робітничої професії та її авторитет у державі. «Профтефосвіта в Україні, і на Львівщині зокрема, потребує промоції», – зазначив Олег Синютка.

За результатами обговорення прийняли рішення продовжувати роботу із укладання двосторонніх та багатосторонніх договорів між закладами профтехосвіти і підприємствами-замовниками робітничих кадрів. Також домовились забезпечувати організацію виробничого навчання і практики з оплатою учнівської праці.

Окрім того, стимулювати діяльність роботодавців запропонували методом впровадження сучасних виробничих технологій у навчально-виробничий процес. Також стимулом повинно стати залучення інвестиційних проектів, спрямованих на розвиток та оновлення матеріально-технічної бази закладів профтехосвіти.

Немає коментарів

Схожі статті:

Павло Хобзей: «Навчально-практичні центри – інвестиція в якість підготовки робітничих кадрів» Павло Хобзей: «Навчально-практичні центри – інвестиція в якість підготовки робітничих кадрів» Опубліковано: Понеділок, 24 жовтня 2016 25 навчально-практичних центрів із професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування», «Швачка. Кравець. Закрійник» будуть створені на базі професійно-технічних навчальних закладів у різних регіонах країни. Про це повідомив заступник...

Переглядів: 1652 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Заклади профосвіти мають дистанційно провести атестацію випускників – лист МОН Заклади профосвіти мають дистанційно провести атестацію випускників – лист МОН Опубліковано: Середа, 08 квітня 2020 Якщо державна кваліфікаційна атестація випускників профтехів припадає на період карантину, заклад має організувати її у дистанційній формі. Таке роз’яснення надає Міністерство освіти і науки у листі щодо завершення навчального року в профтехах, який був розісланий 8 квітня 2020 року. «Зараз ми маємо...

Переглядів: 5334 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини




Ми у Facebook
Ми у Facebook