Період публікації:

від

до

Категорія:

Вітаємо

 

min
max

Хай квітне доля у роках прекрасних

 Господь дарує радість і здоров’я

Хай кожен ранок з неба сонцем ясним

Осяє світлом і любов’ю

Бажаємо миру і світлої долі,

Запалу, енергії, сили доволі.

Творчого вогнику, віри й наснаги,

Щедрості серця, людської поваги.

На довгих стежках Вашої ниви

Будьте завжди Ви здорові й щасливі!

 

Іменинники Ч Е Р В Н Я

02.06.1959

Іваницька

Любов

Павлівна

Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 102 для дітей з вадами розумового розвитку

04.06.1062

Гомонко

Ігор

Іванович

м. Червоноград

12.06.1956

Дурня

Богдан

Васильович

Українська академія друкарства

14.06.1955

Зелез

Мирон

Михайлович

Департамент освіти і науки ЛОДА

16.06.1954

Пилатюк

Ігор

Михайлович

Львівська національна музична академія ім. М. Лисенка

16.06.1962

Стецко

Іван

Теодорович

Дрогобицький р-н

17.06.1960

Книшик

Світлана

Іванівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

20.06.1952

Кропивницький

Михайло

Миколайович

Турківський р-н

20.06.1950

Откович

Василь

Петрович

Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша

20.06.1966

Свистович

Лілія

Євгенівна

Винниківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей із малими та затухаючими формами туберкульозу зі зниженим зором

20.06.1962

Босак

Леся

Михайлівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

21.06.1973

Савчин

Юрій

Володимирович

Департамент освіти і науки ЛОДА

21.06.1943

Парубій

Володимир

Іванович

Будинок вчителя

24.06.1945

Мазур

Франк

Франкович

Дрогобицький коледж статистики

28.06.1982

Крамар

Інга

Михайлівна

ЛОІППО

Іменинники Л И П Н Я

08.07.1957

Лозинський

Володимир

Євстахович

Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей з важкими порушеннями мови

08.07.1979

Брегін

Іванна

Іванівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

09.07.1991

Заяць 

Оксана

Богданівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

12.07.1961

Сушко

Петро

Ярославович

Відділ освіти Дрогобицької міської ради

13.07.1955

Ткачук

Павло

Петрович

Академія сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного

15.07.1959

Солотва

Ярослав

Іванович

ТзОВ «Медичне училище «Медик»

19.07.1957

Українець

Богдан

Михайлович

Підкамінська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей зі зниженим слухом

20.07.1953

Біляк

Богдана

Михайлівна

Колишній працівник Департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді ЛОДА

22.07.1955

Соболевський

Ігор

Орестович

Відділ освіти Новороздільської МДА

22.07.1947

Прокопчук

Богдан

Васильович

Департамент освіти і науки ЛОДА

23.07.1945

Бобало

Юрій

Ярославович

Національний університет «Львівська політехніка»

24.07.1958

Павкевич

Оксана

Богданівна

Верхньосиньовиднівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей з вадами у розумовому розвитку

24.07.1959

Ремажевська

Віра

Миколаївна

Навчально-реабілітаційний центр для дітей з вадами зору «Левеня»

25.07.1962

Микичак

Борис

Михайлович

Львівський технікум м’ясної та молочної промисловості Національного університету харчових технологій

25.07.1961

Флис

Ігор

Михайлович

Екологічний коледж Львівського національного аграрного університету

28.07.1941

Камінецький

Ярослав

Григорович

Колишній працівник Управління освіти

31.07.1945

Чорненький

Юрій

Васильович

Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді

Іменинники С Е Р П Н Я

01.08.1975

Мусаковська

Ольга

Володимирівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

02.08.1952

Бочан

Ігор

Омелянович

Львівський інститут економіки і туризму

02.08.1960

Регеда

Михайло

Степанович

Львівський медичний інститут

03.08.1962

Губиш

Любомир

Ярославович

Відділ освіти Сколівської райдержадміністрації

04.08.1969

Антонів

Наталя

Миколаївна

Департамент освіти і науки ЛОДА

08.08.1960

Дохняк

Галина

Осипівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

08.08.1955

Кокодиняк

Михайло

Теодозійович

Самбірське училище культури

14.08.1947

Ластовецький

Микола

Адамович

КЗ ЛОР «Дрогобицьке музичне училище ім. Василя Барвінського»

17.08.1960

Вознюк

Микола

Андрійович

Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи

18.08.1955

Солтис

Леся

Іванівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

20.08.1955

Скотна

Надія

Володимирівна

Дрогобицький державний педагогічний університет ім Івана Франка

20.08.1959

Матковський

Адріан

Анатолійович

Відділ освіти сихівської районної адміністрації

23.08.1960

Мащак

Степан

Йосипович

Великолюбінська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей з вадами у розумовому розвитку

24.08.1953

Козловський

Мирон

Михайлович

Самбірський технікум економіки та інформатики

25.08.1981

Яворський

Мар’ян

Володимирович

Відділ освіти Старосамбірської райдержадміністрації

26.08.1991

Кашуба-Михайлишин

Марія

Андріївна

Департамент освіти і науки ЛОДА

Немає коментарів

Анонси
Календар подій

Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»
05 жовтня 2017

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»

Опубліковано: Понеділок, 12 Червня 2017


Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»
24 - 26 жовтня 2017

Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 29 травня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Активна робота учнів ДНЗ «Львівське ВПХУ» та ГО «Хенд Мейд по-львівськи для Армії руками волонтерів»

Упродовж 2016-2017 навчального року учні та працівники ДНЗ «Львівське ВПХУ» тісно співпрацювали з ГО «Хенд Мейд по-львівськи для Армії руками волонтерів». Сьогодні ніхто не повинен залишатися осторонь подій на фронті,...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook