Період публікації:

від

до

Категорія:

Понад 7 тисяч коментарів-пропозицій за 11 днів: завершилася перша сесія обговорення навчальних програм базової школи (СТАТИСТИКА)

Опубліковано: Понеділок, 27 лютого 2017 

min
max

У першій сесії обговорення навчальних програм базової школи на порталі EdEra взяло участь 909 авторизованих користувачів, які залишили 7 тис. 6 коментарів-пропозицій. За статистикою, найбільше обговорюють «Історію», «Зарубіжну літературу» та «Математику». Найменше – іноземні мови.

«Пропозиції дуже різні – від глобальних змін до уточнення термінів у назвах тем. Загалом обговорення було більш ніж продуктивним, у більшості випадків модераторам вдалося зберігати дискусію у конструктивному руслі і отримати величезну кількість змістовних дописів», - зазначив координатор проекту оновлення програм Сергій Горбачов.

До 7 березня робочі групи за участі модераторів розглядатимуть пропозиції, надані коментаторами, а також працюватимуть над впровадженням компетентнісного підходу. Такі ключові компетентності, як вміння вчитися, ініціативність і підприємливість, екологічна грамотність і здорове життя, соціальна та громадянська компетентності можуть формуватися у межах усіх навчальних предметів.

Планується виокремлення в навчальних програмах таких інтегрованих наскрізних тем, як «Екологічна безпека та сталий розвиток», «Громадянська відповідальність», «Здоров'я і безпека», «Підприємливість та фінансова грамотність».

У результаті вчителі отримають до підручника також набір навчальних матеріалів, які можна буде використовувати не лише для вивчення тем з основних предметів, а й щоб побіжно вивчати наскрізні теми. Наприклад, «підприємливість і фінансова грамотність» може даватися дитині в межах математики – задачі на вивчення відсотків можуть вчити дітей формувати власний бюджет чи вираховувати відсотки по кредиту тощо.

До 15 березня робочі групи формуватимуть новий проект програм з урахуванням пропозицій онлайн обговорення та з наскрізними темами. Також буде створено таблицю, в якій детально пояснюватиметься, які пропозиції були прийняті, які ні й чому.

Ознайомитись та запропонувати зміни до нового варіанту програм 5-9 класів можна буде під час другої сесії онлайн обговорення на порталі EdEra, що триватиме з 15 до 22 березня 2017 року.

Нагадуємо, що модератори виокремили п’ять основних тенденцій того, що пропонують і з чим сперечаються дописувачі в межах онлайн обговорення програм базової школи.

Джерело: офіційний сайт МОН

Немає коментарів

Схожі статті:

Кожен може долучитись до змін: на платформі EdEra стартувало обговорення програм базової школи (5-9 класи) Кожен може долучитись до змін: на платформі EdEra стартувало обговорення програм базової школи (5-9 класи) Опубліковано: Понеділок, 13 лютого 2017 Сьогодні, 13 лютого, стартувало онлайн обговорення навчальних програм базової школи (5-9 класів). Кожен може взяти участь в оновленні програм та запропонувати потрібні українській школі зміни на платформі EdEra за посиланням. «Ми продовжуємо оновлювати навчальні програми, робимо це максимально відкрито...

Переглядів: 1187 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта

До нового навчального року проведуть веб-конференції для вчителів До нового навчального року проведуть веб-конференції для вчителів Опубліковано: П`ятниця, 18 серпня 2017 28-31 серпня Національна академія педагогічних наук України проводить традиційні веб-конференції в режимі он-лайн трансляції для вчителів з усіх предметів. Під час цих заходів на підставі методичних рекомендацій, підготовлених спільно МОН і НАПН України, буде висловлено поради вчених академії щодо...

Переглядів: 883 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини




Ми у Facebook
Ми у Facebook