Період публікації:

від

до

Категорія:

Переможці чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий Байт 2015»

 

min
max

Список переможців чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий Байт 2015»

За підсумками захисту творчих проектів журі визначило переможців та призерів у 7-ми номінаціях:

«Startup challenge»

  • 1 місце – Шпак Андрій Романович, Львівська Академічна гімназія;
  • 2 місце – Держило Микола Андрійович, Сорочак Віктор Петрович, Медвідь Володимир Олегович, Національний університет «Львівська політехніка».

«Mobile development»

  • 1 місце – Держило Микола Андрійович, Сорочак Віктор Петрович, Медвідь Володимир Олегович, Національний університет «Львівська політехніка».

«NoSQL Expert»

  • 3 місце – Рибак Маркіян Богданович, Палійчук Святослав Ігорович, Дудар Ярослав Іванович, Комп’ютерна Академія ШАГ.

«Game design»

  • 1 місце – Грицишин Остап Орестович, Терлецький Олександр Ігорович, Львівський національний університет імені Івана Франка;
  • 2 місце – Бережник Іван Юрійович, Вурста Василь Юрійович, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя;
  • 3 місце – Тюрін Семен Дмитрович, Чайка Віталій Андрійович, Чернівецький політехнічний коледж.

«Character design»

  • 1 місце – Ярощук Тетяна Вадимівна, Комп’ютерна Академія ШАГ;
  • 2 місце – Горобець Євгеній Вячеславович, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя;
  • 3 місце – Грицай Любомир Остапович, Національний університет «Львівська політехніка».

«Web-design»

  • 1 місце – Дем'ян Михайло Олегович, Національний університет «Львівська політехніка»;
  • 2 місце – Захарів Іванна Олегівна, СЗШ №11 м.Стебник, Львівськаобл.;
  • 3 місце – Грицюк Микола Станіславович, Михайляк Юрій Богданович, СЗШ №11 м.Стебник, Львівськаобл.

«Best in Cloud by Microsoft»

  • 1 місце – Верб'яний Олег Володимирович, Комп’ютерна Академія ШАГ.

«Short movie» – призові місця не присуджені.

«Networking technologies»

  • 1 місце – Квятковський Назар Михайлович, Комп’ютерна Академія ШАГ;
  • 2 місце – Струк Богдан Романович, Комп’ютерна Академія ШАГ;
  • 3 місце – Лях Леонід Володимирович, Комп’ютерна Академія ШАГ.

«Junior Competition»

  • 1 місце – Луговик Олена Владиславівна, Комп’ютерна Академія ШАГ;
  • 2 місце – Козак Марта Володимирівна, Комп’ютерна Академія ШАГ;
  • 3 місце – Зубар Олександр Тарасович, Комп’ютерна Академія ШАГ.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook