Період публікації:

від

до

Категорія:

Переможці 15-го обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, Тобі» (область)

 

min
max

Список переможців 15-го обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, Тобі» (область) 2016

Прізвище та ім'я                          Номінація   Група    Клас                Школа

Бродівський

   1   Глущак Анастасія                      Вірш            І          1      Білявецький НВК

   2   Климчук Надія                           Вірш            І          1      Комарівська ЗОШ І-ІІ ст.

   3   Гарасимчук Христина                 Вірш            ІІ         1      Бродівська гімназія ім. І.Труша

   4   Демчук Ольга                            Вірш            ІІ         1      Наквашанська ЗОШ І-ІІІ ст.

   5   Тріо Ватрас Вероніка                 Пісня           І          6      Орихівчицький НВК

   6   Тріо Гавришко Оксана               Пісня           І          8      Орихівчицький НВК

   7   Тріо Рудніцька Марія                 Пісня           І          8      Орихівчицький НВК

   8   Паньків Тетяна                           Пісня           ІІ         3      Бродівська гімназія ім. І. Труша

   9   Сачко Михайло                          Проза          І          2      Бродівська ЗОШ І ст. №1

10   Шийко Юліана                             Проза          ІІ         2      Бродівська гімназія ім. І.Труша.

  Буський

   1   Дует 1 Дрозд Марія                    Пісня           І          7      Ожидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

   2   Дует 1 Дрозд Оксана                  Пісня           І          7      Ожидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

  Городоцький

   1   Гаджієва Гаджієва Діана             Вірш            І          3      Березецька ЗОШ І-ІІІ ст.

   2   Копер Вероніка                           Вірш            І          6      Порічненська ЗОШ І-ІІ ст.

   3   Кавяк Леся                                 Вірш            ІІ         9      Городоцький НВК №5

   4   Дует Кісіль Марія                       Пісня           І          5      Бучалівська ЗОШ І-ІІ ст.

   5   Дует Петрович Андріанівська     Пісня           І          5      Бучалівська ЗОШ І-ІІ ст.

   6   Карапінка Надія                         Пісня           І          7      Дроздовицька ЗОШ І-ІІ ст.

   7   Лісовська Анна                          Пісня           І          7      Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4

   8   Ансамбль «Паняночки»              Пісня           ІІ         7-8   Городоцький НВК №2 «ЗОШ І ст..-гімназія»

   9   Тріо Деревенко Марія                 Пісня           ІІ         9      Городоцька ЗОШ №3 І-ІІІ ст ім. Івана  Бльока

10   Тріо Лозинська  Катерина            Пісня           ІІ         10    Городоцька ЗОШ №3 І-ІІІ ст ім. Івана  Бльока

11   Тріо Хороз Юлія                          Пісня           ІІ         7      Городоцька ЗОШ №3 І-ІІІ ст ім. Івана  Бльока

12   Гопей Марія                                Проза          І          4      Городоцька ЗОШ №3 І-ІІІ ст ім. Івана  Бльока

 

       Прізвище та ім'я                          Номінація   Група    Клас                Школа

  Жидачівський

   1   Баліцка Юліана                           Вірш            І          6-А  Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

   2   Катола Зоряна                             Вірш            І          6-Б   Ходорівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

   3   Манько Ірина                               Вірш            ІІ         11    Жидачівська гімназія ім. О. Партицького

   4   Кулик Марта                                Пісня           І          6-А  Жидачівський НВК «ЗОНЗ-ДНЗ»

   5   Гаразд Олег                                Пісня           ІІ         11    Журавнівський НВК «СЗШ-ліцей»

   6   Думін Уляна-Марія                       Пісня           ІІ         11-А     Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

   7   Підгайна  Світлана                       Пісня           ІІ         11    Ходорівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

   8   Тріо Гривняк Христини                 Пісня           ІІ         7      Журавнівський НВК «СЗШ-ліцей»

   9   Тріо Ліпковської Ярослави          Пісня           ІІ         8      Журавнівський НВК «СЗШ-ліцей»

10   Тріо Штейнс Христини                  Пісня           ІІ         7      Журавнівський НВК «СЗШ-ліцей»

11   Дуда Надія                                  Проза          І          6      Вовчатицька ЗОШ І-ІІ ст

12   Кузик Надія                                 Проза          ІІ         10-А     Ходорівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

  Жовківський

   1   Жуковська Марія                       Пісня           І          4      Потелиць-ка ЗОШ

   2   Дует Пеленьо Іванна                  Пісня           ІІ         9-а   Потелиць-ка ЗОШ

   3   Дует Пеленьо Христина             Пісня           ІІ         7-а   Потелиць-ка ЗОШ

  Золочівський

   1   Борух Соломія                           Вірш            ІІ         9-А  Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

   2   Нагірна Марта                            Вірш            ІІ         10    Великовільшаницька ЗОШ І-ІІІ ст.

   3   Дует Григлевич Максим              Пісня           ІІ         9      Куровицька ЗОШ І-ІІІ ст.

   4   Дует Григлевич Олена                Пісня           ІІ         6      Куровицька ЗОШ І-ІІІ ст.

   5   Щира Юлія                                  Пісня           ІІ                 Куровицька ЗОШ І-ІІІ ст.

  Миколаївський

   1   Василишин Софія                       Пісня           І          6      Миколаївська гімназія

   2   Скрипець Діана                           Пісня           ІІ         9      Миколаївський районний БДЮТ

  Мостиський

   1   Гнатишак Ілона                           Вірш            І          8      Мостиська ЗОШ №1 I-III ступенів

   2   Тимчук Анастасія                        Вірш            І          6      Боляновицька ЗОШ I-II ст.

   3   Чериба Тетяна                            Вірш            І                  Довгомостиський НВК

   4   Павлишин Уляна                         Вірш            ІІ         10    Чернівський НВК

   5   Тимчук Ілона                               Вірш            ІІ         8      Боляновицька ЗОШ I-II ст.

   6   Дует1 Щирба Юлія                      Пісня           І          7      Гусаківський НВК

   7   Дует1 Яріш Ілона                        Пісня           І          7      Гусаківський НВК

   8   Дует2 Лучечко Олег                    Пісня           І          6      Мостиська ЗОШ №1

   9   Дует2 Сайко Софія                     Пісня           І          7      Мостиська ЗОШ №1

10   Гадомська Юлія                           Проза          І          5      Довгомостиський НВК

11   Параскевич Соломія                     Проза          І          6      Довгомостиський НВК

12   Чурило Моніка                             Проза          ІІ         11    Крукеницький ліцей

  м. Новий Розділ

   1   Гарапцьо Вікторія                       Пісня           І                  Новороздільський БДЮТ

   2   Тріо Гапатин Соломія                 Пісня           І          7      НВК

   3   Тріо Чорна Божена                     Пісня           І          7      НВК

   4   Тріо Шпак Олена                        Пісня           І          7      НВК

 

       Прізвище та ім'я                          Номінація   Група    Клас                Школа

  Перемишлянський

   1   Мала Зоряна                               Вірш            І          7      НВК «СЗОШ-гімназія» м.Перемишляни

   2   Бубулевич Соломія                     Вірш            ІІ         9      НВК «ЗНЗ І-ІІІст.- ДНЗ» ім. А. Костирка

   3   Яремків Богдан                           Вірш            ІІ         9      НВК с. Кореличі

   4   Ансамбль Соколики                    Пісня           І          5      Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. Ім . Уляни

                                                                                                     Кравченко

   5   Гнатяк Андрій                              Пісня           І          2      ЦДЮТ м.Перемишляни

   6   Жулинська Адріана                     Пісня           І          3      НВК «СЗОШ-гімназія» м.Перемишляни

   7   Зіник Іван                                    Пісня           І          7      Унівська ЗОШ І-ІІ ст.

   8   Мала Зоряна                               Пісня           І          7      НВК «СЗОШ-гімназія» м.Перемишляни

   9   Сорокіна Анастасія                     Пісня           І          5      Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. Ім . Уляни

                                                                                                     Кравченко

10   Ансамбль  Мальви                       Пісня           ІІ         10-   БДЮТ м. Бібрка

  Пустомитівський

   1   Кривко Уляна                               Вірш            І          5      Підбірцівська ЗОШ І-ІІІ ст..

   2   Лучинський  Богдан                     Вірш            І          4      Милятичівська ЗОШ І-ІІІст

   3   Паздерська Ірина                        Вірш            І          6      Підбірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

   4   Сух Марта                                  Вірш            ІІ         11    Чижиківська ЗОШ І-ІІІ ст..

   5   Савіцький  Борис                        Пісня           І          4      Чижиківська ЗОШ І-ІІІ ст..

   6   Сікора  Вероніка                          Пісня           ІІ         8      Чорнушовицький НВК

  Радехівський

   1   Сторожинська Марія                   Вірш            І          7      Синьківська ЗОШ

   2   Баран Ольга                               Вірш            ІІ                 Н.Витківська ЗОШ І-ІІІ ст.

   3   Гладій Марта                              Пісня           ІІ                 Н.Витківська ЗОШ І-ІІІ ст.

  Самбірський

   1   Яріш Богдан                               Вірш            І          5      Ралівська СЗШ І-ІІІ ст. ім.І.Франка

   2   Свідрик Христина                       Вірш            ІІ         10    Погірцівська СЗШ І-ІІІ ст.

   3   Гурт «Козачата»                          Пісня           І          7      Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного

   4   Царук Сабіна                              Пісня           І          7      Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного

   5   Шимчак Іван                               Проза          І          8      Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного

   6   Янів Марта                           &

Немає коментарів

Анонси
Календар подій

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»
06 - 12 травня 2019

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»

Опубліковано: Четвер, 04 квітня 2019


Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»
17 - 19 травня 2019

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»

Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019


Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook